Menu
Your Cart

Albümler

Brand: Hip Hop / Rap
Furkan Sert & Reyes Burak “Neyin Uğruna” adını verdikleri yepyeni hiop hop şarkılarını 9 Haziran’damüzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Hold on to Me” adlı şarkısıyla milyonlarca dinlenmeyi geride bırakan prodüktör ve DJ, Furkan Sert,“Kafam Öyle Güzel Ki” adlı şarkısıyla adını duyuran Reyes B..
Brand: Hip Hop / Rap
Mito “Yalandan” adlı yepyeni şarkısını 9 Haziran’da sevenlerinin beğenisine sunuyor!“Ölsem”, “Gidiyorum” ve “Tam Gaz” gibi şarkılarıyla Türkçe rap’in sevilen kadın vokalleri arasındayerini alan Mito, kariyerinin yedinci teklisi ile üretimlerine devam ediyor! Sözü ve müziğin kendisine,düzenlemesi Onu..
Brand: POP
Deniz Konak, “Gördüm Onları” adlı çıkış şarkısıyla 9 Haziran’da yayında!Mersin kökenli pop müzik sanatçısı Deniz Konak, sözü ve müziği kendisine ait olan çıkış şarkısı“Gördüm Olanları” ile müzik dünyasının kapılarını aralıyor! Müziğe olan ilgisi çocukluğunda başlayanKonak, piyano, gitar, davul ve ba..
Brand: POP
Çağrı Çığ Sığırcı, “Eski Sevgiliyiz” adlı yepyeni pop şarkısını 9 Haziran’da sevenlerinin beğenisinesunuyor!“Pırıl Pırıl Bir Hayat”, “Bir Tek Aşk Var” ve “Mükemmel Bir Kahvaltı” gibi şarkılarıyla adını duyuran popmüziğin sevilen ismi Çağrı Çığ Sığırcı, yepyeni şarkısı “Eski Sevgiliyiz” için tüm hazı..
Brand: ROCK
Mustafa Özcan “Kader” adlı şarkısı ile profesyonel müzik dünyasının kapılarını aralıyor!Müzik dolu bir eğitim hayatının ardından çeşitli müzik gruplarında yer alan Isparta doğumlu sanatçıMustafa Özcan, kariyerinin ilk çıkışını sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısı “Kader”ile yapıyor..
Aşık Bir Adam
YENİ HİT
Brand: ROCK
aşık bir adam, hiçbirini benim yazmadığım, ama çok çok sevdiğim şarkılardan oluşan bir cover albüm.bu 7 şarkı, benim içimi titretiyor, o yüzden, bu çok sevdiğim şarkılar, benim diskografimde yer alsınistedim. orijinal hallerinden mümkün olduğunca farklı yorumladım  ve düzenledim bu şarkıları.mi..
Brand: POP
Mehmet Çevik ve Serdar Ortaç, yeniden yorumladıkları “Bilsem Ki” ile 2 Haziran’da yayında!“Çiçeğim” adlı şarkısıyla adını duyuran Gemlik kökenli müzisyen Mehmet Çevik, Türk pop müziğinekazandırdığı sayısız hitle adını altın harflerle kazıyan yorumcu ve söz yazarı Serdar Ortaç ile bir arayageliyor! O..
Brand: POP
Bertin Yıldız “Güle Güle” adını verdiği yepyeni pop şarkısını 2 Haziran’da müzikseverlerin beğenisinesunuyor!“Bilmiyordum”, “Benden Eyvallah” ve “İki Satır” gibi pek çok şarkısıyla yüz binlerce dinlenmeyi geridebırakan Bertin Yıldız, pop müzikteki iddiasını yeni şarkısı “Güle Güle” ile sürdürmeye de..
Brand: Hip Hop / Rap
ViceArnold “Anladım” adlı yepyeni şarkısını 26 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2018’den bu yana yayınladığı “Bazen”, “Bazen2” ve “Ne Önemi Var” gibi birbirinden başarılı 34 şarkısıile rap dinleyicilerinin ve müzik eleştirmenlerinin beğenisini kazanan ViceArnold, yepyeni şarkısı“Anladım”ı..
Hakan Kalgıdım “Yokluğunda” adlı yepyeni alternatif pop şarkısı ile 2 Haziran’da yayında!Son olarak “Denedim” adlı şarkısını yayınlayan alternatif müziğin üretken ismi Hakan Kalgıdım, sözüve müziği kendisine ait olan “Yokluğunda” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Şarkınındüzenlemesi birçok..
Brand: ROCK
Milat “Okyanus” adlı yepyeni rock şarkısını 2 Haziran’da müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Issız Sokaklar”, “Söyleyin Ona” ve “Özlemedin Mi?” gibi pek çok şarkısı ile rock müziğin başarılıisimleri arasında yerini alan Milat, 2023’ün beşinci şarkısını yayınlamak için gün sayıyor! Sözü, müzizğive dü..
Daha İki Durak Var “Dert Peşinden” adlı yepyeni alternatif rock şarkısını 2 Haziran’da sevenlerininbeğenisine sunuyor!“Durmam O Zaman”, “Kendini Aramak Misali” ve “Büyüklük Sende Kalsın” gibi pek çok sevilen şarkısıile 2019 yılından bu yana dinleyici kitlesini her geçen gün artırmayı başaran Ankara ..
Brand: Alternatif
Barçın, “Sanma Unutulursun” adlı yepyeni alternatif şarkısıyla 2 Haziran’da yayında!Geçtiğimiz ocak ayında yayınladığı “Bitter” adlı son teklisiyle büyük beğeni toplayan Barçın,repertuarını genişletmeye hız kesmeden devam ediyor! Barçın, sözü ve müziği kendisine ait olan yeniteklisi “Sanma Unutulurs..
Brand: Hip Hop / Rap
Benz, “Kumaş Kalite” adlı yepyeni şarkısı ile 26 Mayıs’ta yayında!“Kendimdeyim Bazen”, “Gözlere Kanma” ve “Dönüşü Yok” gibi şarkılarıyla tanıdığımız Benz,geçtiğimiz ay yayınladığı son teklisi “Şanssız Kader”in ardından yepyeni şarkısı “Kumaş Kalite”yimüzikseverlerin beğenisine sunmak için gün sayıyo..
Brand: Hip Hop / Rap
ASLVN “Non Stop” adlı yepyeni şarkısı ile 26 Mayıs’ta sevenleri ile bir araya geliyor!Rap müziğin sevilen isimlerinden ASLVN, yepyeni bestelerini müzikseverlerin beğenisine sunmaya“Non Stop” devam ediyor! Son olarak “GUAP” adlı şarkısını yayınlayan başarılı sanatçı, yeni şarkısınında söz, müzik ve d..
Eda Suluki & Emir Mutlu “Bi Çare” adlı yepyeni alternatif pop türündeki çalışmalarını 26 Mayıs’tayayınlıyor!“Tek Başıma” adlı çıkış şarkısıyla tanıdığımız Eda Suluki, “Yok Oldu” adlı şarkısıyla büyük beğenitoplayan Emir Mutlu ile bir araya geliyor! Sözü ve müziği Eda Suluki’ye ait olan parça..
Brand: Hip Hop / Rap
Benan, “Tecrübeler” adlı yepyeni şarkısını 26 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2021 yılında yayınladığı “Bilmiyorum” adlı çıkış şarkısının ardından “Allah’a Emanet”, “KAÇ” ve “BudurYaşam” gibi birbirinden başarılı çıkışlara imza atan Benan, yepyeni şarkısı “Tecrübeler” ileüretimlerine hız..
Merve Ege, “Sevdiğim Bir Yana” yepyeni şarkısını 7 Nisan’da müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Hoppa Ninna”, “Ah Be Kader” ve “Ayrılmayalım” gibi şarkılarıyla dinleyicisinden tam not alan MerveEge, sözü ve müziği Özgür Ata’ya ait olan Türk halk müziği çalışması “Sevdiğim Bir Yana” ileüretimlerine d..
Brand: POP
Dilek Kekeçoğlu ve Mc Acil, “Yandım” adlı pop şarkılarını 26 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Sen Öpmeden Geçmez” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınaadımını atan Dilek Kekeçoğlu, kariyerinin ikinci pop şarkısında Mc Acil ile bir araya geliyor! Sözü..
Melike Cem “Yalnız Değilsin” adını verdiği yepyeni alternatif pop şarkısını 19 Mayıs’ta sevenlerininbeğenisine sunuyor!“Uzay”, “İçimde Yangınlar” ve “Serin” gibi pek çok şarkısı ile büyük beğeni toplayan Melike Cem, yenişarkısı “Yalnız Değilsin”i müzikseverlerin beğenisine sunmak için gün sayıyor! S..
Brand: POP
Duygu Güneş “Zirvelerde” adlı yepyeni pop şarkısını 19 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“İnanma” ve “Akışa Bırakıyoruz” adlı şarkıları ile tanıdığımız İzmir kökenli şarkıcı Duygu Güneş,kariyerinin üçüncü teklisi “Zirvelerde” ile zirveyi zorlamayı hedefliyor! Sözü ve müziği Merve Ket’e ait..
Brand: Alternatif
Karamel Makiyato, “Çok Saçma” adlı yeni şarkısını 12 Mayıs’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!Alternatif müziğin sevilen ismi Karamel Makiyato, milyonlarca dinlenmeyi geride bıraktığı 19 şarkılıkbaşarılı repertuarına “Çok Saçma” adlı yepyeni teklisini ekliyor! Fatih Aldemir imzalı sözleri veMehmet F..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden “Kendine Bir Sor” adlı yeni şarkısını 12 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!Alternatif müziğin sevilen gruplarından Çıkamadık İşin İçinden, sevenlerini be kuz yepyeni şarkısı“Kendine Bir Sor” ile selamlıyor! Sözü ve müziğinin yanı sıra miksajı ve mastering’i de Çağrı G..
Brand: Alternatif
Irmak Tunay “Zor” adını verdiği yepyeni şarkısını 12 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“AMA SEN BENİ BÖYLE SEVMİŞTİN – House Edit”, “Renkli Işıklar” ve “Senin Dünyan” gibi şarkılarıyladinleyenlerden tam not alan İzmir kökenli alternatif müzik sanatçısı Irmak Tunay, “Zor” adlı şarkısınırepe..
Brand: Alternatif
Ahmak “nerden sevsem ordan öldüm.” adını verdiği yepyeni şarkısı ile 12 Mayıs’ta dinleyicisi ile biraraya geliyor!2019 yılında yayınladığı “Mariana” adlı çıkış şarkısının ardından “Yanmam Lazım”, “Kalbine Düştüm”ve “Bile Bile Yandım” gibi başarılı şarkılara imza atan Ahmak, kariyerinin 16. teklisi “..
Brand: Hip Hop / Rap
Batuhan Aslan “İşim Gücüm Var” adlı yepyeni rap şarkısı ile 12 Mayıs’ta yayında!“Gece Gibi Kıza Bak”, “Duymak İstemiyorum” ve “Onlardan Olamam” gibi şarkılarıyla yüz binlercedinlenmeyi geride bırakan Ankara kökenli rap sanatçısı Batuhan Aslan, “İşim Gücüm Var” adlı yepyenişarkısı ile üretimlerine hı..
Brand: Alternatif
kurkafanda “gündüzü dünden bitmiş gece” adlı yepyeni şarkısıyla 12 Mayıs’ta dinleyicisi ile bir arayageliyor!Geçtiğimiz yıl yayınladığı “olur olmaz düşünceler” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınaadımını atan kurkafanda, “gündüzü dünden bitmiş gece” adlı yepyeni alternatif şarkısında bu..
Brand: Alternatif
Kendileri “Kırmızı Paltolu Kız” adlı yepyeni alternatif şarkısı ile 12 Mayıs’ta yayında!“Yörüngeler” ve “Derin” adlı şarkılarıyla profesyonel müzik mecralarında yerini alan İstanbul kökenlimüzik grubu Kendileri, üçüncü teklisi “Kırmızı Paltolu Kız” ile üretimlerine devam ediyor! GöktuğEren’in sözler..
Brand: Alternatif
The Robo “Kim” adlı yepyeni alternatif şarkısı ile 12 Mayıs’ta yayında!“Teşekkür Ettim”, “Cuma” ve “Kopsun Kıyamet” gibi sevilen şarkılarıyla 3 yıldır profesyonel olarakmüzik üreten İstanbul kökenli müzik grubu The Robo, sekizinci teklisi “Kim” ile üretimlerine devamediyor! Sözü ve müziğinin yanı sı..
Brand: POP
Başak Höl “Sol Yanım” adlı pop şarkısı ile 12 Mayıs’ta yayında!İstanbul kökenli müzik sanatçısı Başak Höl, “Sol Yanım” adlı yepyeni pop şarkısı ile profesyonel müzikdünyasının kapısını aralıyor! Lise yıllarında müziğe olan ilgisi ve yeteneği ile öğretmenlerinin dikkatiniçeken başarılı müzisyen, şan ..
Dj Suppa, Tappink.k ve Nerathres “Oyun (Orijinal Film Müziği)” adlı albüm çalışmasıyla 12 Mayıs’tayayında!Dj Suppa, Tappink.k ve Nerathres 10 şarkının yer aldığı “Oyun (Orijinal Film Müziği)” albümünümüzikseverlerin beğenisine sunuyor! Albümde yer alacak şarkı listesi ise: “Suppa – 2080”, “Jeton,“Ar..
Brand: POP
Türk pop müziğinin sevilen ikilisi İkilem, “Kördüğüm” adlı yepyeni şarkısı ile 5 Mayıs’ta yayında!“Bir Sebebi Var”, “Kaybolurum Gülüşünde” ve “Bu Saatten Sonra” gibi şarkılarıyla milyonlarınbeğenisini kazanan ve zirveleri kimseye kaptırmayan İkilem, sevenlerini bu kez “Kördüğüm” ileselamlıyor! Sözü ..
Brand: Hip Hop / Rap
Ohash ve Motive “Gospel” adlı düet çalışmaları ile 5 Mayıs’ta yayında!Türkçe rap sahnesinin iki büyük ismi, Ohash ve Motive, “Gospel” adlı ortak çalışmaları ile müziklistelerini alt üst etmeye geliyor! Son olarak “Senin İçin” ve “GANG” adlı şarkılarını yayınlayan ikili,sözlerini kendilerinin yazdığı..
Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal, 4 şarkıdan oluşan EP çalışması “AED Unplugged” ile 5 Mayıs’ta yayında!Alternatif müziğin yıldızı her geçen gün daha da parlayan isimlerinden Anıl Emre Daldal, sevilenşarkılarının akustik yorumlarını “AED Unplugged” adını verdiği EP’de bir araya getirdi! Bu projedeyayınlandığı günde..
Brand: ROCK
Kaset “Müzeyyen” adlı yepyeni rock şarkısını 5 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Sevmek Güzel”, “Yanıbaşıma” ve “Bu Kız Deli” gibi pek çok şarkısıyla alternatif müziğin sevilenisimleri arasında yerini alan İzmir kökenli müzik grubu Kaset, 2023’te yayınlayacakları ilk tekli ileüretmeye dev..
“Sapa Akşamlar” adlı yepyeni hip-hop/rap şarkısı ile Demirhyme 5 Mayıs’ta dinleyicisi ile bir arayageliyor!Geçtiğimiz haftalarda yayınladığı “Zaten” adlı şarkısını piyasaya süren Adana kökenli rap sanatçısıDemirhyme, yayınlamak için gün saydığı yeni şarkısı “Sapa Akşamlar” ile üretkenliğini koruyor!..
Deyim Yerindeyse “Nilüfer” adlı yepyeni şarkısı ile 5 Mayıs’ta yayında!Geçtiğimiz yılı “Manşet” adlı son teklisiyle kapatan Deyim Yerindeyse, yepyeni alternatif rocktüründeki şarkısı “Nilüfer”” ile müzik yolculuğuna devam ediyor! İlk etapta bir albüm yayınlamaktansaşarkılarını zamana yayarak paylaşm..
Brand: Alternatif
Gökhan Gürdeyiş “Tunalı’da” adlı yepyeni alternatif şarkısını 5 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!2020 yılında yayınladığı “Beyaz Duvarlar” adlı çıkış şarkısının ardından “Düşünme Yarını”, “SeniÖpemediğim Barlar” ve “Sen ve Ben Yalnız” gibi başarılı şarkıları ile takip eden Gökhan Gürdeyiş,..
Fiza “Beni Kalbine Gömseydin” adlı çıkış şarkısıyla 5 Mayıs’ta dinleyicisi ile buluşuyor!Müzisyen bir ailenin çocuğu olarak Azerbaycan’da dünyaya gelen Fiza, çeşitli enstrüman ve müzikeğitimi ile geçen yılların ardından “Beni Kalbine Gömseydin” adlı ilk şarkısını müzikseverlerinbeğenisine sunuyor! S..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1559 (40 Sayfa)