Menu
Your Cart

İkilem

İkilem

2010'lu yıllarda müzik kariyerine başlayan Serhat Karan ve Uğur Ateş, 2020 yılında "İkilem" adı altında şarkılarını yayımlamaya başladı. İlk single çalışmaları olan "Zamansız Şarkılar"ı yayımlamalarının ardından "Sensiz Uyandım" ve "Bir Sebebi Var" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. İkilem, 2021 yılında "Kaybolurum Gülüşünde" ve "Bu Saatten Sonra" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Grup, 2022 yılında "Geçemem Senden", "Güneş Batarken" ve "Kaybolurum Gülüşünde [Akustik]" isimli single çalışmalarını yayımladı. İkilem, 2023 yılında ise "Aç Bu Şarkıyı" ve son olarak "Kördüğüm" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Aç Bu Şarkıyı
YENİ HİT
Brand: POP
2020 yılından bu yana yayınladıkları şarkılar ile hem alternatif hem de pop müziğin iddialı isimleriarasına giren İkilem, 2023’te yayınlayacakları ilk single olan “Aç Bu Şarkıyı” için tüm hazırlıklarınıtamamladı! Murat Güneş’in sözü ve müziğini üstlendiği parçanın düzenlemesi İkilem’e ait. Akustik v..
İkilem "Bu Saatten Sonra" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
2020 yılında yayınladıkları “Zamansız Şarkılar” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında boygösteren İkilem, aynı yıl “Sensiz Uyandım” ve “Bir Sebebi Var” adlı şarkılarını yayınladı. Üçüncüşarkısıyla dijital platformların yanı sıra radyolarda da haftalarca bir numarada kalan grup, geçtiğ..
Brand: POP
Serhat Karan ve Uğur Ateş’ten oluşan İkilem grubu 2010 yılında müzikal kariyerlerine başlayıp2019’da birlikte şarkılarını çıkarmaya başladı. O zamandan beri birçok şarkı yayınlayan grup “BirSebebi Var”, “Kaybolurum Gülüşünde” ve “Bu Saatten Sonra” gibi şarkılarıyla sağlam bir dinleyicikitlesi kazand..
Brand: POP
Türk pop müziğinin sevilen ikilisi İkilem, “Kördüğüm” adlı yepyeni şarkısı ile 5 Mayıs’ta yayında!“Bir Sebebi Var”, “Kaybolurum Gülüşünde” ve “Bu Saatten Sonra” gibi şarkılarıyla milyonlarınbeğenisini kazanan ve zirveleri kimseye kaptırmayan İkilem, sevenlerini bu kez “Kördüğüm” ileselamlıyor! Sözü ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)